O NAS

Przygotowaliśmy tę stronę i petycję, bo zależy nam na ludzkim życiu. Chcemy, aby pieniądze z podatków były przeznaczane na realne działania na rzecz dzieci i rodzin. Dlatego nie możemy się zgodzić na promowanie sztucznego rozrodu człowieka. Powodów jest wiele – znajdziecie je wyszczególnione w naszej petycji.

Rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Niestety, nie wszystkie te zmiany są dobre, a to, co określa się mianem „nowoczesne” i „postępowe” często oznacza ukrycie pod płaszczem nowomowy zbrodniczych i gorszących działań i ideologii.

STOP IN VITRO – akcję wspierają:

Inicjatywa Społeczna Tutum Domus

Inicjatywa zrzeszająca ruchy i organizacje w obronie cywilizacji łacińskiej, rodziny, szkoły, samorządu przed wpływem ideologii lewicowych.

Fundacja Życie i Rodzina

www.ZycieRodzina.pl

Jesteśmy organizacją pro-life i pro-rodzinną, zawsze na pierwszej linii frontu. W 2017 r. zebraliśmy blisko milion podpisów pod ustawą obywatelską delegalizującą zabijanie niepełnosprawnych dzieci #ZatrzymajAborcję. Jej postulat został zrealizowany wyrokiem TK z 22.10.2020r. Prowadzimy kursy dla obrońców życia i rodziny, pikiety, wystawy, akcje społeczne.

Bractwo Przedmurza Komturia Warmińska

Bractwo Przedmurza jest strukturą męską, organizacją o charakterze społeczno-religijnym, oddolnym ruchem katolików świeckich. Inicjatorem wielu przedsięwzięć społeczno-kulturalnych i modlitewnych.

Civitas Christiana

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Warmińskiej

Fundacja Róża Wiatrów

Wspieramy małżeństwa w procesie wychowania dzieci, prowadzimy placówki oświatowe.

Akcja Katolicka Archidiecezji Warmińskiej

Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Olsztynie

Stowarzyszenie Wspierania Działań Prorodzinnych „Forum Prorodzinne”

Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Fundacja Dobra Rodzina